• Pilot MX3 Uniwersalny do SMART TV MYSZ KLAWIATURA

40.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność

Nowoczesne urządzenie MX3 AirMouse łączy zalety pilota do telewizora, mini klawiatury oraz myszy komputerowej. Zastosowany żyroskop jest bardzo precyzyjny i płynny. Sterowanie myszką jeszcze nigdy nie było tak wygodne i łatwe.

image

Pilot posiada wbudowany sensor grawitacyjny, który pozwala na przestrzenne sterowanie myszką. Oznacza to, że kursor porusza się na ekranie podążając za ruchem naszej ręki. Jest to dużo wygodniejsze niż sterowanie touchpadem lub standardową myszką, która wymaga płaskiej powierzchni. Rozwiązanie, które oferuje pilot MX3 jest niezwykle precyzyjne i nowoczesne.

image

Dzięki 10-metrowemu zasięgowi można z łatwością korzystać z pilota z każdego miejsca pokoju,

image

Model MX3 dysponuje klawiaturą w układzie QWERTY, zawierającą klawisz spacji oraz znaki specjalne.

Urządzenie jest lekkie, wygodne i dobrze leży w dłoni, co pozwala na łatwe i precyzyjne operowanie myszą.

image

Oprócz tradycyjnych przycisków służących do zmiany programów, regulacji głośności i obsługi menu, pilot MX3 posiada też specjalne klawisze programowalne (uczące się) i przyciski ułatwiające sterowanie internetem i multimediami.

 

Urządzenie korzysta z łączności bezprzewodowej 2.4G.

 

Dodatkowe instalacje sterowników nie są wymagane. Po podłączeniu do urządzenia pilot jest gotowy do użytku! Pilot MX3 współpracuje z urządzeniami na systemach Windows, Android, OS, MAC, Linux.

 

Pilot działa na zasadzie Plug&Play - można korzystać z niego natychmiast po włożeniu odbiornika USB do gniazda w urządzeniu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie