• MAGNETYCZNY adapter do kabla wtyczka iPhone

4.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność

ADAPTER DO KABLA MAGNETYCZNEGO

z portem Lightning

image

Magnetyczny adapter do kabla wtyczka Lightning

  • adapter do kabla magnetycznego
  • umożliwia szybkie i łatwe podłączanie kabla
  • odporny na uszkodzenia, wykonany ze stopu cynku
  • średnica styku 0,8 cm

ADAPTER MAGNETYCZNY

Adapter magnetyczny jest urządzeniem ściśle współpracującym z kablami magnetycznymi, które znajdziesz na innych naszych aukcjach. Służy do ułatwienia podłączenia zasilania z ominięciem wtykania w gniazdo portu  €žklasycznej€ť wtyczki ładowania. Dzięki zaimplementowaniu adaptera zapomnisz o tej nieraz denerwującej czynności, która wymaga precyzji i chwili skupienia. Nie jest ona doskonałym rozwiązaniem szczególnie wtedy, gdy spieszysz się i chcesz telefon podłączyć do ładowarki jak najszybciej.

Adapter magnetyczny należy włożyć w gniazdo i zostawić na stałe, by telefon był w każdej chwili gotowy do ładowania baterii. Siła magnesów sprawi, że po zbliżeniu wtyczki kabla magnetycznego do adaptera, nastąpi  szybkie i dokładne ich połączenie. Bez trudu zrobisz to jedną ręką nawet po ciemku.

KOMU PRZYDA SIĘ ADAPTER MAGNETYCZNY?

Adapter magnetyczny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które używają kilku przenośnych urządzeń elektronicznych, a mieszkający z nimi domownicy posiadają telefony z różnymi złączami. Ekonomicznym i nowoczesnym rozwiązaniem jest w takim wypadku kabel magnetyczny. Zaimplementowanie adapterów w gniazda wszystkich tych urządzeń sprawi, że przy pomocy ładowarki można będzie ładować każde z nich przy pomocy jednego tylko kabla.

Najważniejsze zalety zaprezentowanego produktu to:

  • możliwość używania tylko jednego kabla magnetycznego,
  • proste i szybkie podłączanie do ładowarki.

Adapter magnetyczny to urządzenie bardzo przydatne. Na stałe umieszczony w telefonie, pozwala na wygodną obsługę kabla. Wszystko można zrobić szybko i bezpiecznie, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się przebywa. Podłączenie telefonu do ładowarki zajmuje zaledwie kilka sekund i można je wykonać jedną ręką.

image
image

ZALETY ADAPTERA MAGNETYCZNEGO

ŁATWE ŁADOWANIE SMARTFONA. Po zaimplementowaniu na stałe w porcie ładowania adaptera magnetycznego,  możesz ładować  telefon bez kłopotliwego podłączania kabla do gniazdka. Dzięki zainstalowanej we wtyczce kabla magnetycznego (który nabędziesz na innych naszych aukcjach) diodzie LED, zrobisz to w kilka sekund nawet po ciemku.

PROSTE UŻYTKOWANIE. Wystarczy, że adapter magnetyczny zainstalujesz na stałe w telefonie. Przy potrzebie ładowania wtyczkę kabla zbliżasz do adaptera, a magnes automatycznie chwyci i połączy ze sobą te dwa elementy.

MOCNE I STABILNE POŁĄCZENIE. Adapter magnetyczny i wtyczka kabla dzięki sile magnesów gwarantują, że połączenie nie ulegnie przypadkowemu przerwaniu. Inaczej zachowają się w przypadku szarpnięcia - wtedy następuje odłączenie, które zapobieganie uszkodzeniu portu ładowania lub wtyczki.

OCHRONA PRZED KURZEM.  Adapter na stałe tkwiący w gnieździe ładowania chroni telefon przed przedostawaniem się do jego wnętrza kurzu.

CZY WARTO KUPIĆ ADAPTER MAGNETYCZNY?

Poniżej powody, dla których warto zastanowić się nad kupnem naszego produktu:

  • Gdy masz więcej niż jedno przenośne urządzenie, implementując  w gniazdach na stałe adaptery pozbędziesz się wielu kabli do ładowania. Wystarczy Ci w zupełności jeden kabel magnetyczny. 
  • Przestaniesz psuć gniazda ładowania, gdy spieszysz się i chcesz szybko włożyć wtyczkę lub gwałtownie nim szarpniesz podczas ładowania.

Adapter magnetyczny zbudowany jest solidnie z metali nie ulegających korozji. To zakup za małe pieniądze, który służyć Ci będzie przez długie lata.

UWAGA

Kable magnetyczne kompatybilne z adapterem są do kupienia na naszych innych aukcjach.

image
image

SPECYFIKACJA PRODUKTU

stan:   nowy

waga:   7g

materiał:   aluminium

Typ:   Lightning, iPhone

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny