• Kabel magnetyczny ROTACYJNY 540° 3w1 1m

Brak towaru
14.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Brak towaru

KABEL MAGNETYCZNY ROTACYJNY

w zestawie z 3 portami:

 • Micro USB
 • USB-C
 • iPhone

na tej aukcji kupujesz długość - 1 Metr

image

Kabel magnetyczny ROTACYJNY

 • nowoczesny kabel do ładowania smartfona
 • magnetyczna wtyczka ułatwiająca podłączanie
 • możliwość obracania wokół własnej osi dioda LED informująca o ładowaniu
 • mocny, odporny na uszkodzenia nylonowy oplot kabla
 • długość 1,00 m

KABEL MAGNETYCZNY ROTACYJNY w zestawie z portami Micro USB + USB-C + iPhone

Kupując u nas kabel magnetyczny służący do ładowania urządzeń zaopatrzonych w porty micro USB, USB-C i Lightning iPhone, zapomnisz o denerwujących, mozolnych próbach wetknięcia wtyczki w niewielkie gniazdko. Wiele nieudanych prób powoduje rozkalibrowanie gniazdka i kończy się dość kosztowną naprawą telefonu. Kabel magnetyczny, po zaimplementowaniu uniwersalnego adaptera (do zakupienia na naszej innej aukcji), umożliwia dokonanie połączenia z ładowarką w kilka sekund, a zainstalowana w jego wtyczce dioda informować Cię będzie o statusie ładowania. Bez trudu obsłuży nie tylko Twój telefon, ale również inny sprzęt elektroniczny z takim samym magnetycznym adapterem.

KOMU PRZYDA SIĘ KABEL MAGNETYCZNY?

Jeżeli korzystasz na co dzień z kilku przenośnych urządzeń elektronicznych, kabel magnetyczny ułatwi Ci w dużym stopniu życie. Docenisz go również wtedy, gdy Twoi domownicy używają telefonów różnych producentów. Wystarczy wtedy jeden kabel magnetyczny, by pozbyć się z domu plątaniny kabli.

Najważniejsze zalety oferowanego produktu to:

 • wszystkie walory zwykłego kabla,
 • dwustronność,
 • proste podłączenie do telefonu,
 • dioda informująca o stanie doładowania. 

Kabel magnetyczny to urządzenie nad wyraz funkcjonalne. Adapter, który został na stałe umieszczony w telefonie, pozwala na wygodną obsługę ładowania. Wszystko można zrobić szybko i bezpiecznie, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się przebywa. Podłączenie telefonu do ładowarki zajmuje dosłownie kilka sekund.

image
image

ZALETY KABLA MAGNETYCZNEGO

ŁATWOŚĆ ŁADOWANIA. Po zaimplementowaniu na stałe w porcie magnetycznego adaptera (do zakupienia na naszych aukcjach), możesz ładować telefon bez często kłopotliwego podłączania kabla do gniazdka micro USB. Ponadto dzięki zainstalowanej we wtyczce kabla magnetycznego diodzie LED bez trudu zrobisz to nawet po ciemku.

PROSTE UŻYTKOWANIE. Wystarczy, że adapter zainstalujesz na stałe w telefonie. Przy potrzebie ładowania wtyczkę kabla zbliżasz do adaptera, a magnes automatycznie chwyci i połączy ze sobą te dwa elementy.

MOCNE I STABILNE POŁĄCZENIE. Adapter i wtyczka kabla magnetycznego dzięki sile magnesów gwarantują, że połączenie nie ulegnie przypadkowemu przerwaniu. Inaczej zachowają się w przypadku mocnego szarpnięcia - wtedy następuje odłączenie zapobiegające uszkodzeniu gniazdka lub wtyczki.

KABEL NIE SKRĘCA SIĘ. Możesz chodzić i prowadzić rozmowę w czasie ładowania - wtyczka kabla magnetycznego obracać się będzie tak, by zapobiec jego skręcaniu.

KABEL MAGNETYCZNY A BEZPIECZEŃSTWO SMARTFONA

Kabel magnetyczny chroni telefon i baterię. Technologia inteligentnego ładowania, sterowana przy pomocy wbudowanego we wtyczkę układu, zapobiega przeładowaniu akumulatora. W momencie osiągnięcia pełnego poziomu ładowania zostaje ono przerwane, co pomaga wydłużyć żywotność baterii.

Kabel magnetyczny umożliwia pracę ze wszelkimi urządzeniami, gdyż sam reguluje natężenie wymaganego przez nie prądu.

Kabel magnetyczny, dzięki magnesom we wtyczce i adapterze umieszczonym w gniazdku, jest skutecznie połączony z telefonem, nie reaguje na drobne szarpnięcia i umożliwia wtyczce obracanie się wokół własnej osi. Zapobiega to skręcaniu się przewodu i jego plątaniu. W razie gwałtownego pociągnięcia, kabel odłącza się od adaptera, eliminując niebezpieczeństwo uszkodzenia gniazdka lub wtyczki.

image
image

CZY WARTO KUPIĆ KABEL MAGNETYCZNY?

Powody, dla których warto zastanowić się nad kupnem:

 • Gdy masz więcej niż jedno przenośne urządzenie elektroniczne, a rodzina posiada smartfony różnych producentów, pozbędziesz się wielu kabli do ładowania.
 • Przestaniesz psuć gniazda w telefonie. Doskonale wiesz, jak kłopotliwe jest włożenie w nie wtyczki, szczególnie wtedy, gdy się spieszysz.
 • W ciemności nie będziesz już musiał szukać po omacku ładowarki z przewodem. Nasz kabel magnetyczny wyposażony jest w diodę LED, która nie tylko ułatwia znalezienie wtyczki i podłączenie jej, ale też informuje o statusie ładowania telefonu.
 • Kabel magnetyczny posiada solidną, wielowarstwową budowę. Znajdujący się na zewnątrz nylonowy oplot ochronny gwarantuje, że przewód nigdy nie przetrze się, ani nie załamie, więc jest to zakup na lata. 

Dodatkowe adaptery magnetyczne do portów micro USB, USB-C i Lightning kompatybilne z kablem są do kupienia na naszych aukcjach.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

długość kabla:   1m (100cm)

stan:   nowy

waga:   22g

kolor:   czarny

materiał:   aluminium + nylon

kompatybilność:   USB typu C, MICRO USB, iPhone

W zestawie z adapterami: Tak

image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny