• Kabel magnetyczny MICRO USB-C iPhone 3w1 2m

Brak towaru
11.90
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Brak towaru

KABEL MAGNETYCZNY

w zestawie z 3 portami:

 • Micro USB
 • USB-C
 • iPhone

na tej aukcji kupujesz długość - 2 Metry

image

Kabel magnetyczny

 • nowoczesny kabel do ładowania smartfona
 • magnetyczna wtyczka ułatwiająca podłączanie
 • dioda LED informująca o ładowaniu
 • mocny, odporny na uszkodzenia nylonowy oplot kabla
 • długość 2,00 m

KABEL MAGNETYCZNY w zestawie z portami Micro USB + USB-C + iPhone

Kupując u nas kabel magnetyczny służący do ładowania urządzeń zaopatrzonych w porty micro USB, USB-C i Lightning iPhone, zapomnisz o denerwujących, mozolnych próbach wetknięcia wtyczki do niewielkiego gniazdka. Wiele nieudanych prób powoduje rozkalibrowanie portu i kończy się dość kosztowną naprawą telefonu. Kabel magnetyczny, po zaimplementowaniu odpowiedniego adaptera, umożliwia dokonanie połączenia z ładowarką w kilka sekund, a zainstalowana w jego wtyczce dioda informować Cię będzie o statusie ładowania. Jest to urządzenie bardzo praktyczne - bez trudu obsłuży nie tylko Twój telefon, ale również inne gadżety elektroniczne zaopatrzone w uniwersalne adaptery. 

DLA KOGO KABEL MAGNETYCZNY?

Kabel magnetyczny to innowacyjne rozwiązanie dla osób, które posiadają kilka różnego rodzaju przenośnych urządzeń elektronicznych. Jeśli ktoś na co dzień często z nich korzysta, powinien zdecydować się właśnie na nasz kabel magnetyczny. Wskazane jest to również wtedy, gdy domownicy mają telefony z różnymi złączami.

Najważniejsze zalety prezentowanego produktu to:

 • posiadanie wszystkich walorów zwykłego kabla, 
 • dwustronność,
 • proste podłączenie do telefonu,
 • dioda informująca o stanie doładowania. 

Kabel magnetyczny to urządzenie nad wyraz funkcjonalne. Wtyk, który został na stałe umieszczony w telefonie, pozwala na jego wygodną obsługę. Podłączenie telefonu do ładowarki zajmuje kilka sekund i kosztuje zero wysiłku.

image
image

ZALETY KABLA MAGNETYCZNEGO

ŁATWOŚĆ ŁADOWANIA SMARTFONA. Po zaimplementowaniu na stałe w porcie ładowania magnetycznego adaptera (do zakupienia na naszych aukcjach), możesz ładować telefon bez często kłopotliwego podłączania kabla do gniazdka. Dzięki zainstalowanej we wtyczce kabla diodzie LED, bez trudu zrobisz to w kilka sekund nawet po ciemku.

PROSTE UŻYTKOWANIE. Wystarczy, że adapter zainstalujesz na stałe w telefonie. Przy potrzebie ładowania wtyczkę kabla zbliżasz do adaptera, a magnes automatycznie chwyci i połączy ze sobą te dwa elementy.

MOCNE I STABILNE POŁĄCZENIE. Adapter i wtyczka dzięki sile magnesów gwarantują, że połączenie nie ulegnie przypadkowemu przerwaniu. Inaczej zachowają się w przypadku szarpnięcia - wtedy następuje odłączenie zapobiegając uszkodzeniu portu ładowania lub wtyczki.

KABEL NIE SKRĘCA SIĘ. Możesz prowadzić rozmowę w czasie ładowania - wtyczka obracać się będzie tak, by zapobiec skręcaniu się kabla.

KABEL MAGNETYCZNY A BEZPIECZEŃSTWO SMARTFONA

Kabel  magnetyczny dba o twój telefon i baterię. Technologia inteligentnego ładowania sterowana przy pomocy wbudowanego we wtyczkę układu zapobiega przeładowaniu urządzenia. W momencie osiągnięcia odpowiedniego poziomu ładowanie zostaje przerwane, co pomaga wydłużyć żywotność baterii.  Ponadto możliwa jest praca ze wszelkimi urządzeniami elektronicznymi, gdyż kabel sam reguluje natężenie wymaganego prądu.

Kabel magnetyczny, dzięki magnesom we wtyczce i adapterowi umieszczonemu w gniazdku, jest skutecznie połączony z telefonem, nie reaguje na drobne szarpnięcia i umożliwia wtyczce obracanie się wokół własnej osi. Zapobiega to skręcaniu się przewodu i jego plątaniu. W razie gwałtownego pociągnięcia kabel odłącza się od adaptera, eliminując niebezpieczeństwo uszkodzenia gniazdka ładowania.

image
image

CZY WARTO KUPIĆ KABEL MAGNETYCZNY?

Poniżej powody, dla których warto zastanowić się nad kupnem:

 1. W przypadku, gdy masz więcej niż jedno przenośne urządzenie elektroniczne, a rodzina posiada smartfony różnych producentów  - pozbędziesz się wielu kabli do ładowania. Wystarczy Ci w zupełności jeden kabel magnetyczny.
 2. Przestaniesz psuć gniazda ładowania. Doskonale wiesz, jak kłopotliwe jest włożenie w nie wtyczki, szczególnie wtedy, gdy się spieszysz.
 3. Po obudzeniu się nie będziesz już musiał szukać po omacku ładowarki z przewodem. Nasz kabel magnetyczny  wyposażony jest w diodę LED, która nie tylko ułatwia znalezienie wtyczki i podłączenie jej do portu, ale też informuje o statusie ładowania telefonu.
 4. Kabel magnetyczny posiada solidną, wielowarstwową budowę. Istniejący na zewnątrz nylonowy oplot ochronny gwarantuje, że przewód nigdy nie przetrze się, ani nie załamie. Kabel to zakup za niewielkie pieniądze na długie lata.

UWAGA:

Dodatkowe adaptery magnetyczne do portów micro USB, USB-C i Lightning kompatybilne z kablem są dostępne do kupienia na naszych innych aukcjach.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

długość kabla:   2m (200cm)

stan:   nowy

waga:   40g

kolor:   czarny

materiał:   aluminium + nylon

kompatybilność:   USB typu C, MICRO USB, iPhone

W zestawie z adapterami: Tak

image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie