• 5 szt. MAGNETYCZNY adapter do kabla wtyczka USB-C

17.90
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Dostępne

ADAPTER DO KABLA MAGNETYCZNEGO

z portem USB-C

Na tej aukcji kupujesz zestaw 5 sztuk adapterów

Magnetyczny adapter do kabla wtyczka USB-C

  • adapter do kabla magnetycznego
  • umożliwia szybkie i łatwe podłączanie kabla
  • odporny na uszkodzenia, wykonany ze stopu cynku
  • średnica styku 0,8 cm

ADAPTER MAGNETYCZNY

Adapter magnetyczny jest urządzeniem ściśle współpracującym z kablami magnetycznymi, które znajdziesz na innych naszych aukcjach. Służy do ułatwienia podłączenia zasilania z ominięciem wtykania w gniazdo portu  €žklasycznej€ť wtyczki ładowania. Dzięki zaimplementowaniu adaptera zapomnisz o tej nieraz denerwującej czynności, która wymaga precyzji i chwili skupienia. Nie jest ona doskonałym rozwiązaniem szczególnie wtedy, gdy spieszysz się i chcesz telefon podłączyć do ładowarki jak najszybciej.

Adapter magnetyczny należy włożyć w gniazdo i zostawić na stałe, by telefon był w każdej chwili gotowy do ładowania baterii. Siła magnesów sprawi, że po zbliżeniu wtyczki kabla magnetycznego do adaptera, nastąpi  szybkie i dokładne ich połączenie. Bez trudu zrobisz to jedną ręką nawet po ciemku.

image

KOMU PRZYDA SIĘ ADAPTER MAGNETYCZNY?

Adapter magnetyczny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które używają kilku przenośnych urządzeń elektronicznych, a mieszkający z nimi domownicy posiadają telefony z różnymi złączami. Ekonomicznym i nowoczesnym rozwiązaniem jest w takim wypadku kabel magnetyczny. Zaimplementowanie adapterów w gniazda wszystkich tych urządzeń sprawi, że przy pomocy ładowarki można będzie ładować każde z nich przy pomocy jednego tylko kabla.

Najważniejsze zalety zaprezentowanego produktu to:

  • możliwość używania tylko jednego kabla magnetycznego,
  • proste i szybkie podłączanie do ładowarki.

Adapter magnetyczny to urządzenie bardzo przydatne. Na stałe umieszczony w telefonie, pozwala na wygodną obsługę kabla. Wszystko można zrobić szybko i bezpiecznie, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się przebywa. Podłączenie telefonu do ładowarki zajmuje zaledwie kilka sekund i można je wykonać jedną ręką.

ZALETY ADAPTERA MAGNETYCZNEGO

ŁATWE ŁADOWANIE SMARTFONA. Po zaimplementowaniu na stałe w porcie ładowania adaptera magnetycznego,  możesz ładować  telefon bez kłopotliwego podłączania kabla do gniazdka. Dzięki zainstalowanej we wtyczce kabla magnetycznego (który nabędziesz na innych naszych aukcjach) diodzie LED, zrobisz to w kilka sekund nawet po ciemku.

PROSTE UŻYTKOWANIE. Wystarczy, że adapter magnetyczny zainstalujesz na stałe w telefonie. Przy potrzebie ładowania wtyczkę kabla zbliżasz do adaptera, a magnes automatycznie chwyci i połączy ze sobą te dwa elementy.

MOCNE I STABILNE POŁĄCZENIE. Adapter magnetyczny i wtyczka kabla dzięki sile magnesów gwarantują, że połączenie nie ulegnie przypadkowemu przerwaniu. Inaczej zachowają się w przypadku szarpnięcia - wtedy następuje odłączenie, które zapobieganie uszkodzeniu portu ładowania lub wtyczki.

OCHRONA PRZED KURZEM.  Adapter na stałe tkwiący w gnieździe ładowania chroni telefon przed przedostawaniem się do jego wnętrza kurzu.

image
image

CZY WARTO KUPIĆ ADAPTER MAGNETYCZNY?

Poniżej powody, dla których warto zastanowić się nad kupnem naszego produktu:

  • Gdy masz więcej niż jedno przenośne urządzenie, implementując  w gniazdach na stałe adaptery pozbędziesz się wielu kabli do ładowania. Wystarczy Ci w zupełności jeden kabel magnetyczny. 
  • Przestaniesz psuć gniazda ładowania, gdy spieszysz się i chcesz szybko włożyć wtyczkę lub gwałtownie nim szarpniesz podczas ładowania.

Adapter magnetyczny zbudowany jest solidnie z metali nie ulegających korozji. To zakup za małe pieniądze, który służyć Ci będzie przez długie lata.

UWAGA

Kable magnetyczne kompatybilne z adapterem są do kupienia na naszych innych aukcjach.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

stan:   nowy

waga:   7g

materiał:   aluminium

Typ:   USB-C

image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie